50% על הפריט השני קיץ 22 --- משלוחים חינם מעל 199 ש"ח
סינונים
חיפוש

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

כללי

מוינוי שואפת להבטיח ששירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. מוינוי השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם הזכות לחיות בכבוד. שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר האינטרנט

האתר שלנו מעמיד לרשות המשתמשים תוסף נגישות המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר לשפר את תאימותה להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על מקש הטאב כאשר הדף נטען לראשונה או על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

כתב ויתור

מוינוי ממשיכה במאמציה לשפר כל העת את נגישות האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות מאיתנו. במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות ללא הרף, אנו גם סורקים באופן קבוע את האתר עם סורק הנגישות של חברת UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו. למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתכנים באתר לנגישים במלואם, ייתכן שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם במלואו לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתה נתקל בקושי עם תוכן כלשהו ב-באתר או זקוק לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא צור איתנו קשר בשעות הפעילות הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות כלשהן או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם מוינוי ואחד מאנשי הצוות שלנו ישמח לסייע בידך. ניתן לפנות באופן הבא:

כתובתנו: 
בית פנורמה - קומת קרקע
דרך בן צבי 84
תל אביב

שירות לקוחות: